Już w najbliższy weekend kolarze górscy będą rywalizować w Wałbrzychu na wyścigu Focus Górale na Start. Przed nami dwudniowe zawody w których mogą wystartować jak zawsze dzieci, amatorzy oraz zawodnicy z licencją kolarską. Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 12:00, gdy odbędzie się otwarcie przygotowanej we współpracy z Funduszem Toyoty trasy kolarskiej w Parku Sobieskiego, która będzie oznaczona i dostępna dla wszystkich chętnych przez cały rok. Na tej specjalnie przygotowanej trasie będą przez dwa dni rywalizować zawodnicy z Polski i zagranicy.

W sobotę już o 12: 30 rozpoczynają się starty najmłodszych uczestników. Biuro zawodów oraz miasteczko zawodów będzie się znajdowało przy Hali Lekkoatletycznej w Wałbrzychu. Zapisy dzieci i amatorów będą otwarte przez internet do środy 15.06.2016 oraz do godz. 12:00 w sobotę w Biurze Zawodów. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami do zabawy na rowerach. Jak zawsze na Góralach czeka na Was świetna zabawa na rowerach. Najmłodsza kategoria to dzieci 2-5 lat, a później kolejne kategorie wiekowe chłopców i dziewczynek. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy otrzymają upominki i puchary.

gorale-walbrzych-program

W niedzielę odbędzie się rywalizacja dla zawodników z licencjami kolarskimi. Wyścig Focus Górale na Start jest wyścigiem międzynarodowym, dlatego zawodnicy zdobywają punkty do rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej, ale także wyścig posiada rangę Pucharu Polski, Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Dolnego Śląska, więc do zdobycia jest wiele punktów w różnych klasyfikacjach. Zawodnicy będą także walczyć o pokaźne nagrody. Pula nagród da wyścigu UCI klasy C2 wynosi 15000,00 zł i najlepsi zawodnicy wyjadą z Wałbrzycha z cennymi nagrodami.

Na liście startowej aktualnie znajdują się już zawodnicy z takich krajów jak Francja, Czechy, Finlandia, Izrael, Szwajcaria, Ukraina czy Belgia więc Polscy zawodnicy będą mogli sprawdzić się w rywalizacji z kolegami z zagranicy, a widzowie obejrzeć rywalizację na wysokim poziomie. Dlatego zapraszamy na wyścig Focus Górale na Start kibiców i amatorów fotografii dla których szykujemy oprócz rywalizacji zawodników kilka konkursów z nagrodami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.goralenastart.eu oraz stronę na Facebooku facebook.com/GoraleNaStart/

górale-na-start-c2-plakat