3 i 4 września 2016 w Głuchołazach odbędzie się Finał Pucharu Polski MTB oraz GOLD HILL Maraton.

Informacje dla zawodników oraz harmonogram zawodów: www.mtbglucholazy.pl

Rejestracja na zawody

pp2016-mtb-glucholazy-plakat

Organizatorem zawodów jest klub KTUKOL, który serdecznie zaprasza na wielkie widowisko sportowe oraz biesiadę i ucztę kulinarną przy fontannie Amorek, gdzie na specjalnie przygotowanej scenie wystąpią zespoły muzyczne, które będą umilać czas do późnych godzin wieczornych.

Do Głuchołaz wraca Skoda – Grupa Lellek, główny sponsor zawodów, który zapewni miłą oprawę oraz nagrody główne a w tym 3 samochody na weekend w wybranym terminie, rowery oraz liczne nagrody rzeczowe. Grupa Lellek związana jest z rowerami od ponad 120 lat, które były początkiem powstania wielkiej i niezawodniej maki SKODA, dlatego firma wspiera wielkie widowiska kolarskie takie jak Tour de France i Finał Pucharu Polski MTB w Głuchołazach oraz jest organizatorem programu SKODA Napędza Rowery. Kolejnym sponsorem jest firma Kellys, która ufundowała profesjonalny rower swojej marki a podczas zawodów odsłoni swój warsztat gdzie będzie można zobaczyć i przetestować najnowsze modele rowerów. Tegoroczna pula nagród to ponad 50.000 zł.

Wydarzenie to jest nie tylko dla zawodników ale turystów i mieszkańców gminy Głuchołazy, którzy wspólnie będą podgrzewać atmosferę podczas zawodów gdzie wystartują zawodnicy zagraniczni oraz mistrzowie Polski. Finał Pucharu Polski MTB już 3 września 2016, natomiast dnia następnego odbędzie się maraton MTB GOLD HILL, którego nazwa związana jest z historycznymi szlakami złota w Głuchołazach. Organizator zawodów klub KTUKOL zaprasza także dzieci i ich rodziców do udziału w specjalnie przygotowanym wyścigu dla najmłodszych.

Start zawodów o godzinie 10.00 w sobotę 3 września – nie może Ciebie zabraknąć!

final pp xco 2016 glucholazy